Ігровий огляд NBA 16 – стань справжнім баскетболістом


Компанія 2K Games останнім часом радує. Кожен рік ми помічаємо значні зміни у графічної складової проекту. На цей раз нас чекає справжній шедевр. Ми всі не будемо порушувати, так як доведеться говорити про це довго. Зупинимося лише на основних моментах.

Мрійте, адже мрії збуваються
Так як в грі слід віддати данину сюжетом, то з нього і ми з Вами почнемо. Сюжет був і попередніх частинах, однак у цьому році компанія вирішила запросити Спайка Лі. А цей самий людина дійсно знає, що таке спорт.
Створили гравця? Тоді повний вперед. Кожен новачок мріє пробитися в НБА. Починати потрібно з самого низу. Наприклад, Ви граєте за шкільну баскетбольну команду і приймаєте рішення про вступ в певний коледж. Вибір досить складний, тому що на Вас тиснуть з усіх боків. Коли Ви вже опинилися в якомусь університеті в США, то вибір буде складний. Потрібно буде підготуватися до драфту НБА. Драфт – це подія, яка представляє свого роду відбір.
Коли Ви поступово будете проходити іграшку, то перед Вами буде ціла купа проблем: друг дитинства підставив, менеджер хоче бабла зрубати. Вибір досить складний, непередбачуваний сюжет. Історія буде складатися з певних сцен, більша частина – це розмови. Ваша сім’я – це люди з гетто, навіть якщо Ви будете білим. У кожного персонажа в грі є відмінне почуття гумору, яке веселить.
Після першого сезону від відомого кінорежисера, сюжетна лінія закінчена. Тепер Ви господар свого життя: вибирайте клуб, відвідуйте тренерів, встановлюйте партнерські і дружні відносини.
Кар’єра дуже круто зроблено, ну, принаймні, ми так вважаємо.

Вчення – це світло, а не навчання – це тьма
Хоч і не занадто все добре зроблено, проте дуже шикарно для такого проекту. В управлінні гравцем ігрова студія хотіла повністю переглянути концепцію, тобто поліпшити його оборонні, а також наступальні сили. Фізика м’яча дуже красива і продумана. Він може рухатися по потрібній траєкторії.
Інтелект також зазнав змін, він буде відслідковувати Ваші хитрощі з м’ячем і швидко підлаштовуватися під ситуацію. Постійно один фінт не можна використовувати, тому що програєте матч.
У кожної зірки НБА є свої особливості і характеристики.
Взагалі гра NBA 2K16 – це той самий симулятор баскетболу, на який слід звернути свій погляд.

Реалістичність фото
У графічному плані творці не пошкодували грошей на доопрацювання движка. На обличчях гравців навіть можна буде розглянути піт і бруд. Соковитість картинки просто клас.
Більше 50 музичних треків, є різні жанри музики.

Грай прямо зараз і з другом!
Тепер є режим, де можна вибрати базову команду, взагалі режимів у грі достатню кількість, всі карти на стіл класти не будемо.

Почни свою баскетбольну гру прямо зараз
Змін велику кількість, більш детально Ви зможете подивитися їх у грі. Огляд невеликий. Розробники постаралися віддати графічним деталей перше місце. Не треба літати через весь океан, щоб отримати задоволення від баскетболу. Вмикайте консоль і грайте разом з друзями.
Інформаційні технології