Ігровий огляд Rebel Galaxy


Давненько багато не грали в ігровий симулятор з красивою графікою. Двоє розробників дійсно постаралися на славу і створили цілком прийнятний проект.

А що ми взагалі знаємо про космос?
Розробники створили певний ряд правил. Ігровий світ у проекті являє собою сферу, а диск. Для переміщення Вам не потрібні 3 координати, буде достатньо тільки 2. Спрощення проекту дуже серйозне, але ігровий процес це не так і сильно зворушило.
Як таких космічних баталій в проекті немає. Контент розробники брали в ігрових дизайнерів, код писали самі. Вам не потрібно буде мочити інопланетні раси, досліджувати планети. Є космос і Ви.
Втягнуться в сам ігровий процес просто. Погравши годинку все просто.

Які основні принципи? Їх 4
Можна бути майстерним торговцем, добувати ресурси і так далі. А можна стати піратом. Є і досить хороший сюжет, в якому нам потрібно відвідати планету і знайти родича, який пропав.
Перше сюжетне завдання і поїхали в шлях дослідження всесвіту. Нам потрібно поступово гойдатися, тобто добувати корисні ресурси. Стомлює тільки переліт, який займає тривалий час.
Щоб прискорити процес переміщення потрібно качати свій космічний корабель. Тут фантазія велика, що хочете, те й міняйте.
Є і розтрати: лагодження двигуна, оплата персоналу заробітної плати і так далі.

Стріляємо і не цілимось
Стріляти складно, програмісти не продумали систему бою. Вороги легко і просто маневрують.
Щоб потрапляти в ціль потрібно купувати навідників. Правильно вибирайте поліпшення для свого корабля.

Переклад багатьох розчарував
Мінусом є те, що локалізації на російську поки немає, переказом обіцяють зайнятися найближчим часом.
Музика в проекті просто відмінна. Розробники змогли створити композиції, які реально порадують гравця і скрасять його час в темному і тихому космічному просторі.
Інформаційні технології