Ігровий огляд The Age of Decadence


У центуріона залишилося мало волосся, часто його називали «дзеркалом душі». Однак ніхто не знав, що цій людині всього 35 років. Коли він казав: «Щоб вижити в битві, необхідно уникнути її. Я був молодий, такий же, як і Ви, але потім мені прострелили коліно і я зрозумів, що військова справа вимагає не тільки сили, але і розуму».
Це трохи даних з історії, ми відволіклися.
Уже скоро на момент написання цієї статті буде доступна російська локалізація проекту. Тепер можна насолодитися приємним перекладом і якістю проекту.
В даному проекті немає місця для помилок, розробники хотіли максимально точно повернутися в ті часи і показати військовий світ тієї самої епохи.
Зустрічайте сучасну римську систему прокачування і помиріться з тим, що характеристики персонажа не будуть змінюватися. Немає такого поняття, як: сила, знання. Тут весь акцент взяли на досвід, тобто: якщо Ваш легіонер отримає багато перемог, то удари його будуть найкращими, якщо Ваш вчений прочитає книгу, то просто почерпне знань, IQ залишиться тим же.
Всі битви в грі будуть повністю на різних локаціях. Всі дії в грі будуть покроковими, тобто Ви будете пересуватися по клітинках. Броня тільки гальмує Вас, щит знижує ймовірність попадання, не можна вдарити списом того, хто стоїть впритул. Може статися таке, що Ви не зробіть успішного кроку.
Є поділ на вісім класів. Ці класи тільки передісторію зможуть визначити. Далі потрібно буде розкидати окуляри умінь за смаком, але тут треба подумати.
Всі тексти в грі було написано максимально грамотно. Все якось дуже серйозно, жарти не вистачає, не цікаво читати.
Графіка в грі кульгає, таке відчуття, що в графічній частині програмісти були не зовсім крути. Немає якоїсь красивої деталізації, рік виходу движка – 2010 точно.
На звуках взагалі захотіли заощадити, мелодія сильно набридає, іноді ми зможемо послухати деякі цікаві події геймплея, але їх буде мало.
Графіка слабка, музика також. Так що в плюс? Безумовно, плюс можна віднести сюжет, який забирає кілька годин точно.
Плюс те, що системні вимоги не великі, передаємо привіт слабким ПК, а також їх власником.
Інформаційні технології