Ігровий огляд Witcher 3: Hearts of Stone – досить непогане доповнення


Досить непогане звучання у даного доповнення, в перекладі з англійської означає «Кам’яні Серця». Ну, тут вже розробники вельми на славу постаралися. Тепер Ви знову будете Білим Вовком.

Трагедія в проекті
Вельми оригінальна історія розкрита в проекті, можна сказати, що проходиться на одному диханні і не відпускає до самого фіналу. Потрібно знову вбити монстра, але контракт для відьмака обертається проблемами, які треба вирішувати.
Ви зможете зануритися в інтригу, а також спостерігати за самими цікавими діалогами у проекті. Немає чіткого поділу на чорне і біле. Кожне рішення – це наслідки.
Дуже цікаво, що кожне завдання для головного героя – це унікальна атмосфера. Все дуже круто продумано, завжди хочеться пройти завдання до кінця. Квести у грі буде цілий ставок, деякі просто шокують поворотами, а деякі ну просто смішні.

Тільки вперед
Механіка в проекті не зазнала змін. Відьмак активно досліджує ігровий світ, вирішує поставлені завдання, а також швидко шинкує ворогів величезними мечами. Особливо хочеться виділити те, що тварі тепер нові, особливо складні фінальні противники. Тільки нова екіпіровка підійде для цих цілей. Забули взяти нову зброю? Тоді Вам буде особливо погано.
Краще подкачнуть героя до тридцятого рівня, тільки потім в шлях дорогу. Ви ледачі попи в грі? Тоді відразу вибирайте прокачаного персонажа. Нових локацій ні, і за це ми даємо розробникам неуд.

Який вердикт можна винести?
Дуже гарне доповнення для гравців, тому що є реально багато ігрового контенту, причому він новий. Атмосфера просто чудова і Ви знову відчуєте її в той день, коли купили ліцензійний диск з грою.
Інформаційні технології