Ігровий ПК GPD Win з екраном 5,5 дюймів і настільної ОС Windows 10 отримав оновлення ще до виходу

[sc:baner ]

Два місяці тому ми писали про мобільному ПК GPD Win у форматі ігрової приставки, яка поєднує настільну версію ОС Windows 10 і екран діагоналлю 5,5 дюйма. Ідея такого пристрою припала до смаку і вкладникам на порталі Indiegogo, які на даний момент зібрали понад 400% від необхідної суми.

Джерело в компанії повідомило, що вже на даному етапі, коли до виходу інженерних прототипів залишилося два місяці, характеристики GPD Win були переглянуті в бік поліпшення. SoC Intel Atom x5-Z8500 була замінена на Atom x5-Z8550, максимальна частота якої зросла з 2,24 до 2,4 ГГц, а тепловий пакет залишився на колишньому рівні 2 Вт. Однодиапазонный адаптер Wi-Fi поступився місце аналогу, який працює на частотах 2,4 і 5 ГГц, втративши при цьому підтримки WiDI (можна користуватися MiraCast). Змінено розкладка клавіатури, додані клавіші Xbox Guide, Home, End, Insert, Pause і деякі інші. Оновлена підтримувана версія Bluetooth 4.0 4.1.

З’явилися фотографії алюмінієвої теплорассеивающей панелі, яка буде встановлюватися між системною платою і клавіатурним блоком. Конструкція корпусу теж приведена до завершеного вигляду. Перші поставки повинні початися в жовтні.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]