Інтелект поліцейських у новій NFS запозичили у Carbon


Співробітники ігровий студії, які займаються розробкою нової Need for Speed, розповіли деякі деталі про майбутній грі.

Як такого дива не сталося, просто розробники вирішили пограти в Carbon, який був випущений майже десять років тому і взяли з гри шматок, який відповідає за копів.
Маркус Нільсон повідав нам наступну інформацію:
«Якщо сидите за кермом самої крутої тачки, то ясна річ, що копи докладе всі зусилля, щоб зупинити тачку. Якщо ж використовуєте тачку початкового класу, то багато сил не потрібно для того, щоб Вас упіймати. Можете скористатися цим».
Якщо Ви будете довго ганяти по району і шуміти, то на патрулювання відправлять загін копів, які почнуть прочісувати район. Якщо не будете сильно шуміти, а також дотримуватися абсолютно всі написані правила дорожнього руху і так далі, то ніхто автомобіль пальцем не зачепить, не має законного права.
«Але є і вельми істотний плюс, а також нововведення. Якщо Вас складно зловити, то копів буде ставати все більше. Якщо Вас помітили, то можна заплатити штраф».
Міський трафік не сильно змінився, вранці і вдень машин більше, в годину пік також, вночі поменше.
Нова гра NFS вийде для консолей третього листопада цього року. Розчаруємо власників персональних комп’ютерів, адже Вам доведеться чекати до наступного 2016 року. Порт ігри для PC вийде взимку.
Інформаційні технології