AeroCool представила бюджетний ігровий корпус Aero-500

Компанія AeroCool Advanced Technologies представила корпус Aero-500 для ігрових систем, що відноситься виробником до бюджетного сегменту. Корпус виконаний у форматі Middle Tower, підтримує використання висококласних відеокарт до 374 мм в довжину і процесорних кулерів висотою до 155 мм.

Зверху розташовані двоканальний контролер швидкості вентиляторів, порти USB 2.0 і USB 3.0, роз’єми для навушників і мікрофону, а також кардрідер. Корпус дозволяє встановлення материнських плат форм-факторів ATX, Micro ATX і Mini ITX. Передбачено чотири 3,5-дюймових і два 2,5-дюймових відсіки для накопичувачів, а також два 5,25-дюймових відсіки для приводів.

Блок живлення встановлюватися знизу. У комплекті йде 120-мм вентилятор для задньої стінки, є посадкові місця для двох 120-мм вентиляторів на передній і верхній панелях, а також один 140-мм або 120-мм на бічний. Є кріплення для рідинної системи охолодження.

Корпус AeroCool Aero-500 у версіях з боковим акриловим вікном або без нього надійшов у продаж в Росії за рекомендованою ціною 3100 рублів.

Джерело:
Інформаційні технології