Aerocool Project 7: не тільки блоки живлення, але ще корпус і СВО

[sc:baner ]

Кілька днів тому ми писали про нові блоки живлення Aerocool Project 7, зазначених сертифікатом 80 Plus Platinum. Проте як виявилося, Project 7 — це не просто всього лише одна лінійка БЖ, це ціла концепція, яка об’єднує пристрої різних категорій. Так, в її рамках розробники готують до випуску ще й корпус та кілька моделей систем рідинного охолодження.

Далі усього від масового виробництва СВО — поки системи представлені тільки на зображеннях, створених на комп’ютері. Виглядають вони футуристично за рахунок бірюзовою підсвічування і прозорих шлангів з синьою охолоджувальною рідиною. А ось подібну компоновку бачити вже доводилося — досить згадати СВО Swiftech Drive X2.

Як пише джерело, СВО Aerocool Project 7 будуть комплектуватися радіаторами різних форматів — 120, 240 і 360 мм, Але інші характеристики поки не наводяться — рано, виробник ще буде вносити зміни в їх конструкцію.

Ймовірно, дещо-які зміни зазнає і корпус, виготовлений в рамках Project 7 і іменований поки P7-C1. Однак подробиць про нього куди більше.

Виконаний Aerocool P7-C1 дуже цікаво: шестикутна форма і контурна підсвічування добре виділяють його на тлі інших корпусів. А всередині добре помітна модна нині концепція з поділом на два відсіки: верхній для материнської плати і нижній для блоку живлення і накопичувачів.

Габарити Aerocool P7-C1 — 447 х 210 х 550 мм. Корпус сумісний з системними платами типорозміру ATX, БЖ довжиною до 20 см, відеокартами довжиною до 375 мм і процесорними охолоджувачами висотою до 165 мм В довгому нижньому відсіку достатньо місця для встановлення двох накопичувачів типорозміру 3,5 дюйма і ще чотирьох типорозміру 2,5 дюйма.

У базовий комплект постачання Aerocool P7-C1 увійде тільки один вентилятор діаметром 120 мм, розміщується на задній панелі. Ще два «пропелера» аналогічного діаметру користувач зможе встановити під верхньою панеллю, і три — за передньою стінкою.

На верхній частині Aerocool P7-C1 передбачені звичайні кнопки включення і перезавантаження, два порти USB 2.0 і два USB 3.0, слоти для установки карт пам’яті.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]