Альфа тестування четвертої частини Doom


Ігрова студія, яка займається розробкою Doom 4 почала приймати заявки на альфа тестування свого майбутнього шедевра. Щоб стати учасником тесту, потрібно було попередньо замовити Wolfenstein: The New Order до двадцять шостого травня минулого року.
Дорогий фанат гри, тобі потрібно буде заповнити найпростішу заявку на участь на сайті проекту в мережі Інтернет, а також чекати доступ. Сумно те, що альфа версія Doom 4 доступна тільки вже на англійській мові. Бета версія буде вже на декількох мовах, включаючи російську в своєму складі.
На жаль, але доступна тільки одна карта для бою шість на шість. Хто добереться до руни, той отримати можливість сіяти жах.
Доступне зброю також урізано, адже альфа версія. У Вашому арсеналі тільки: ракетомети, плазмове зброю, електрична гармата. Але круто те, що буде граната і телепорт для самого швидкого переміщення в потрібну точку.
Прочитайте нижче також наступне:
Закрите альфа-тестування нового проекту ставить перед собою серію перевірки навантаження серверів компанії. Альфа версія – це тільки початок і це навіть не бетко, а також не повна остаточна фінальна версія Doom 4.
Якщо у Вас консолька або персональний комп’ютер, то ласкаво просимо на тест.
Інформаційні технології