Android N отримає змінені налаштування

[sc:baner ]

Профільний ресурс Android Police опублікував нові подробиці про майбутнє оновлення операційної системи Android N. Так, на цей раз мова йде про зміненому розділі системних налаштувань операційної системи. Нагадаємо, днями Android Police розповів про зміненому дизайні шторки оповіщень і швидких налаштувань.


Було, стало, стало (макет)

Так, вгорі розташовується панель з опцією «не турбувати» з можливістю швидкого перемикання режимів. Також пропав роздільник між кожними пунктами, залишився лише роздільник між секціями. Крім того, для багатьох пунктів налаштувань передбачено відображення статусу прямо на основній сторінці. Це дуже корисно і зручно. Меню-гамбургер тепер з’являється тільки коли користувач пішов як мінімум на один рівень з вглиб основній сторінці, воно використовується для переміщення між різними секціями налаштувань.


Макет

За більш ранніми даними, в Android N може з’явитися довгоочікувана функція багатозадачності з розділеним екраном для планшетів. Назва Android N можуть визначити в результаті онлайн-голосування. Поки серед приходять в першу чергу припущень — nougat (нуга), nut bread (здобний хліб з горіхами) і Nutella (Нутелла). Превью нової версії Android очікується на конференція для розробників Google I/O 2016, яка пройде в Маунтін-В’ю (Каліфорнія) з 18 по 20 травня.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]