Анонсована анаморфотная насадка SLR Magic Anamorphot 1,33 x – 40

[sc:baner ]

Компанія SLR Magic, що спеціалізується на випуску світлосильних об’єктивів, представила нову анаморфотную насадку. Насадка SLR Magic Anamorphot 1,33 x – 40 адресована ентузіастам кінозйомки, позбавляючи їх від необхідності шукати колишні у вживанні об’єктиви і насадки для оптичного анаморфирования.

Використання анаморфотной насадки дозволяє отримати характерне для кіно співвідношення сторін кадру 2,35:1, не обрізаючи частину кадру 16:9, видається сучасними камерами. Іншими словами, не втрачаючи приблизно 25% площі зображення. Насадка оптично стискає кадр 2,35:1 по ширині, в результаті чого він без втрат поміщається на ділянці із співвідношенням 16:9.

Виробник також відзначає, що насадка створює характерні для кінообладнання артефакти зображення, включаючи горизонтальні відблиски і витягнуте розмиття джерел світла. Це надає створених матеріалів впізнаваний «кіношний» вид.

Насадка SLR Magic Anamorphot 1,33 x – 40 розрахована на використання спільно з об’єктивом SLR Magic HyperPrime CINE 25mm T0.95 III системи Micro Four Thirds і з об’єктивом SLR Magic 50mm F1.1 CINE з кріпленням E-mount для камер формату S35 і APS-C.

Рекомендована ціна SLR Magic Anamorphot 1,33 x – 40 — $849. Продажі повинні початися в червні.

Джерела:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]