Анонсований обєктив Voigtlander 10 mm F 5,6 Hyper-Wide-Heliar і ще два ширококутних об’єктивів з кріпленням Sony E

Під маркою Voigtlander сьогодні були представлені три моделі об’єктивів з кріпленням Sony E. Вони з’являться на ринку навесні 2016 року.

Список новинок включає моделі 10 mm F 5,6 Hyper-Wide-Heliar, 12 mm F 5,6 Ultra-Wide-Heliar і 15 mm F 4,5 Super-Wide-Heliar. Всі вони належать до категорії ширококутних об’єктивів і орієнтовані на пейзажну та архітектурну зйомку.

Виробник відзначає, що моделі з фокусними відстанями 12 і 15 мм вже випускаються у варіанті з кріпленням VM-Mount, а модель з фокусною відстанню 10 мм — абсолютно нова.

Об’єктиви оснащені інтерфейсом з камерою. Це, зокрема означає, що в процесі фокусування камера автоматично (якщо це дозволено в налаштуваннях) перемикається в режим відображення з збільшенням для більшої точності. Значення параметрів об’єктива, такі, як діафрагма і дистанція фокусування, передаються в камеру для відображення у видошукачі і на дисплеї, а також використовуються для виміру експозиції і стабілізації зображення.

Селективна система управління діафрагмою дозволяє плавно і безшумно міняти діафрагму при зйомці відео.

Одночасно оголошено про випуск двох моделей з кріпленням VM-Mount: 12 mm F 5,6 Ultra-Wide-Heliar III і 10 mm F 5,6 Hyper-Wide-Heliar.

Джерело:
Інформаційні технології