ARM представила процесорні ядра Cortex-A32 для носимой електроніки та пристроїв Інтернету речей

[sc:baner ]

Компанія ARM представила новий процесорний ядро Cortex-A32. На відміну від ядер Cortex-A35, які були анонсовані в листопаді минулого року, їх молодші брати орієнтовані не на використання в смартфонах або планшетах.

Ядра Cortex-A32 призначені для пристроїв сегменту Інтернету речей, носимой електроніки, вбудованих рішень і промислового сектору. Нове ядро є самим маленьким і самим енергоефективним серед ядер архітектури ARMv8-A. наприклад, енергоефективність новинок на 25% перевершує показник ядер Cortex-A7, демонструючи при цьому кращу продуктивність і займаючи менше місця. Найменшою конфігурації (мабуть, з одним ядром), процесор займає менше 0,25 мм2 площі кристала, споживаючи 4 мВт потужності на частоті 100 МГц за умови, що мікросхема виконана на 28-нанометровому техпроцесу. Всього ж процесор може містити до чотирьох ядер Cortex-A32, чого повинно вистачити для будь-яких пристроїв тих сегментів, на які він орієнтований.

Само собою, підтримується технологія ARM TrustZone. Варто відзначити, що незважаючи на архітектуру ARMv8-A, яка підтримує 64-розрядні обчислення, ядро Cortex-A32 оптимізовано тільки для 32-розрядних обчислень.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]