Бездзеркалка Canon EOS M10 для початківців представлена офіційно

Вчора ми вже писали, що компанія Canon випадково показала завчасно свою нову бездзеркальну камеру зі змінною оптикою — Canon EOS M10. Сьогодні відбувся її офіційний анонс. Новинка позиціонується як модель для початківців фотографів і володіє невисокою для свого класу вартістю.

Камера отримала 18-мегапіксельний CMOS-сенсор розміру APS-C, а також процесор DIGIC 6, який можна зустріти у більш високорівневої EOS M3. Гібридна система Hybrid CMOS AF II з 49 точками фокусування дозволяє в тому числі знімати відео з безперервною фокусуванням.

Камера оснащується 3-дюймовим сенсорним дисплеєм, відкидається на 180 градусів, і вбудованою висувається спалахом. Підтримується зйомка Full HD відео зі швидкістю до 30 кадрів в секунду і HD відео зі швидкістю до 60 кадрів в секунду. Серійна фотозйомка можлива зі швидкістю до 4,6 кадрів в секунду. Передбачені бездротові інтерфейси NFC і Wi-Fi.

Canon EOS M10 представлена в білому, сірому і чорному колірних варіантах. Продажі почнуться в листопаді за ціною $599,99 (в США). У комплекті йде зум-об’єктив EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM.

Джерело:
Інформаційні технології