Бокс Aquatica A7r II дозволяє знімати камерою Sony a7R II на глибинах до 130 м

[sc:baner ]

Спеціалізується на випуску боксів для підводної зйомки компанія Aquatica представила модель Aquatica A7r II, призначену для камери Sony a7R II. Бокс Aquatica A7r II дозволяє знімати бездзеркальної камерою Sony a7R II на глибинах до 130 м.

В описі новинки виробник відзначає доступ практично до всіх органів управління, включаючи можливість вибору витримки, діафрагми, світлочутливості і балансу білого за допомогою програмованого коліщатка на задній стінці. До боксу прикріплюються рукоятки, що забезпечують зручний хват, на яких є точки кріплення для аксесуарів для зйомки.

До достоїнств боксу відноситься підтримка зовнішніх спалахів з використанням двох оптичних портів і двох дротяних синхропортов Nikonos (замість них може бути встановлений один порт Ikelite). Поимомо штатного видошукача, можна використовувати додаткові видошукачі серії Aqua View. Кріплення порту для об’єктивів сумісний з портами для дзеркальних об’єктивів камер.

Бокс виготовлений фрезеруванням з цільної алюмінієвої заготовки, анодований, покритий порошковим захисним покриттям, що закріплюються на поверхні за допомогою високої температури. Органи управління та замки виготовляються з нержавіючої сталі.

Даних про ціну і терміни початку продажів новинки поки немає.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]