Broogs: чудо-гаджет для тумбочки

Broogs — багатофункціональний пристрій для домашнього використання. В першу чергу, гаджет є настільною Bluetooth-лампою, керованої зі смартфона. Пристрій оснащений набором різнокольорових світлодіодів, що дозволяють змінювати відтінок ілюмінації. Яскравість також піддається настроюванню, причому її регулювання може здійснюватися без участі мобільного гаджета — достатньо скористатися сенсорної смужкою на боці Broogs. Що важливо, новинка вміє видавати світлові сигнали у відповідь на SMS або push-повідомлення, що надходять на смартфон.

Гаджет має знімну «серцевину» — вона виступає в ролі ліхтаря, здатного пропрацювати близько 3-4 годин від одного заряду акумулятора. Цей елемент також можна використовувати в якості енергетичного донора» для мобільних пристроїв. При цьому на корпусі Broogs є пара USB-виходів, які знадобляться для підзарядки портативної техніки на щоденній основі. Нарешті, новинку можна використовувати в якості простенької акустичної системи — в нижній частині пристрою є динамік, здатний відтворювати прилетающую по Bluetooth музику.

У даний момент творці Broogs проводять кампанію по збору коштів на сайті Indiegogo. У разі успіху, поставки новинки можуть початися вже в травні. Планована роздрібна вартість — 199 доларів.

play empty room escape