Computex 2016: Qualcomm представила дводіапазонний Wi-Fi-чіпсет QCA4012

[sc:baner ]

На виставці Computex 2016, яка проходить з 31 травня по 4 червня в Тайбеї, компанія Qualcomm представила новий чіпсет серії QCA401x — QCA4012. Він призначений для використання в області Інтернету речей.


Qualcomm QCA4012 підтримує дводіапазонний підключення по Wi-Fi (2,4 ГГц і 5 ГГц), але при цьому має більш компактним форм-фактором, зниженим енергоспоживанням і підвищеною безпекою в порівнянні з попередниками. Крім того, підтримуються сервіси HomeKit, Google Weave і AllJoyn, а також ряд хмарних сервісів.

Крім всього іншого, чіпсет отримав мікроконтролер з оперативною пам’яттю 1,5 Мбайт для апгрейда і дебагинга в майбутньому, функцію безпечного завантаження, можливості отримувати OTA-оновлення, наявності апаратного криптографічного модуля, підтримку інтерфейсів UART, HS-UART, I2C, I2S, до 42 GPIO, PWM, SPI / SDIO, сумісність пінів з компонентами I-Temp

Qualcomm посилює свій портфель мережевих технологій, спрямованих на розвиток зв’язку в області Інтернету речей за рахунок нового чіпсету серії QCA401x — QCA4012 . Цей чіпсет підтримує дводіапазонний підключення по Wi-Fi при більш компактному форм-факторі, зниженому енергоспоживанні і підвищеної безпеки. Екосистема сервісів, для якої створений QCA4012, розширюється: Qualcomm повідомляє про підтримку HomeKit, Google Weave і AllJoyn, а також ряду хмарних сервісів.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]