Деякі версії iPhone 7 отримають 4G-модеми Intel замість звичних Qualcomm

[sc:baner ]

Не секрет, що кожна нова модель iPhone складається з безлічі комплектуючих сторонніх виробників — навіть розроблені в Купертіно процесори Apple Ax поставляються в смартфони з фабрик TSMC або Samsung. Тому величезна кількість виробників начинки для смартфонів конкурують за можливість поставляти комплектуючі для наступних iPhone. Схоже, на цей раз удача посміхнулася Intel.

Як повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, в ряді версій iPhone 7 будуть використовуватись модеми Intel замість аналогічних комплектуючих виробництва Qualcomm, як це було досі. Зокрема, видання зазначає, що версії з Intel на борту будуть призначені для роботи в мережах американського оператора зв’язку AT&T Inc. (LTE, смуги №4 і 17) і для деяких зарубіжних ринків.


Передбачувані специфікації iPhone 7 (ілюстрація: TechRadar)

У той же час Bloomberg підкреслюють, що версії iPhone для продажу в Китаї як і раніше будуть працювати на базі модемів Qualcomm. Будуть різні версії смартфона відрізнятися рівнем прийому сигналу мережі — поки достеменно не відомо. Apple, Qualcomm і Intel поки не підтверджують і не спростовують інформацію про нові угоди.

Мобільний підрозділ Intel можна привітати з першим успішним контрактом на тлі проблем і збитків за довгий час. Нагадаємо, що раніше Intel
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]