Десятиядерный процесор MediaTek Helio X20 з’явиться в квітні

[sc:baner ]

На минулому в Шеньчжені прес-заході Джеффрі Ю (Jeffrey Ju), виконавчий віце-президент компанії MediaTek, повідомив журналістам терміни виходу на ринок десятиядерного процесора Helio X20.


Як очікується, перші продукти на основі MediaTek Helio X20 з’являться на ринку в квітні 2016 року. Нагадаємо, цей чіп був анонсований в травні минулого року, а на виставці MWC 2016, яка пройшла в Барселоні з 22 по 25 лютого 2016 року, був представлений перший смартфон на його основі — ZOPO Speed 8.

Чіпсет призначений для преміальних смартфонів, забезпечує високу продуктивність і мультимедійні можливості, зберігаючи тривалий час автономної роботи. Архітектура Tri-Cluster, використовувана в системі-на-чіпі Helio X20, складається з трьох процесорних кластерів. Перший кластер складається з двох високопродуктивних ядер ARM Cortex-A72, що працюють на частоті 2,3 ГГц, хоча раніше йшлося про 2,5 ГГц. Кожен з двох інших кластерів включає у собі чотири ядра ARM Cortex-A53, що працюють на частоті 1,4 ГГц при виконанні простих завдань і 2,0 ГГц при середньому завантаженні.

MediaTek Helio X20 забезпечує підтримку подвійної основної камери з сенсором глибини сцени, що дозволяє змінювати глибину різкості на знімках, систему придушення шумів для високої деталізації, точної передачі кольору і чіткості зображення, навіть при несприятливих умовах зйомки. Передбачена також підтримка екранів з частотою оновлення 120 Гц.

Крім цього, в Helio X20 вбудований модем з підтримкою всіх основних частотних діапазонів LTE, стандарту LTE Cat.6 і об’єднання несучих частот (Carrier Aggregation), що забезпечує сумісність з LTE-мережами практично будь-якого стільникового оператора в світі.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]