DJI Phantom 4 вміє обходити перешкоди і слідувати за господарем

[sc:baner ]

Компанія DJI представила нове покоління популярного квадрокоптера — 4 Phantom. Модель позиціонується як «розумна літаюча камера» і перша ластівка нової епохи дроностроения.

Дрон отримав ряд смарт-функцій, які раніше не пропонувалися в моделях споживчого рівня, включаючи систему сенсорів і сучасне машинне розпізнавання образів. На додаток до основної 4K-камері, дрон отримав чотири камери — дві спереду і два знизу. Зображення з них проходить через систему розпізнавання образів, формуючи 3D-модель оточення і дозволяючи автоматично обходити перешкоди і уникати зіткнень.

Функція TapFly дозволяє користувачеві просто «тапнути» на місці призначення, а дрон полетить туди найбільш оптимальним маршрутом. Маршрут можна змінити в процесі польоту. Ще одна цікава функція — ActiveTrack. Вона дозволяє слідувати за рухомим об’єктом, зберігаючи камеру сфокусованим на даному об’єкті.

Максимальний час польоту складає 28 хвилин, максимальна швидкість — 72 км/год, максимальна дистанція управління — 5 км. Відео знімається з роздільною здатністю 4K на швидкості 30 кадрів в секунду, Full HD і на швидкості 120 к/с. Вага досягає 1380 грамів.

Вартість дрона на офіційному сайті становить $1399. Прийом попередніх замовлень почалося, поставки повинні початися 15 березня 2016 року.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]