EK Water Blocks пропонує водоблоки для GPU, заповнені охолоджуючої рідиною і оснащені роз’ємом QDC

[sc:baner ]

Поява в асортименті компанії EK Water Blocks СВО EK-XLC Predator 360 зі спеціальним роз’ємом для розширення без зливу охолоджувальної рідини викликало закономірне питання: якими компонентами можна розширити цю систему? Найбільш логічним розширенням представляються водоблоки для GPU. Очевидно, так вважає і виробник, оскільки цього тижня він оголосив про доступність водоблоків для GPU, заповнених рідиною, що охолоджує, оснащених роз’ємами QDC і рассчитаных на підключення до СВО EK-XLC Predator.

Установка роз’ємів QDC і попередня заливка охолоджуючої рідини запропоновані як опція при купівлі більшості моделей водоблоків для GPU з асортименту EK Water Blocks. Коштує ця опція 30 євро.

Нагадаємо, роз’єм QDC (Quick Disconnect) дозволяє швидко додати в СВО новий компонент, не зливаючи охолоджуючу рідину. Більше того, всю операцію можна виконати, не проливши ні краплі охолоджуючої рідини.

Для заправки використовується охолоджуюча рідина EK-Ekoolant EVO CLEAR. На водоблок встановлюються нікельовані кутові фітинги EK-AF Angled 90° G1/4″, перехідники EK-ACF Fitting 10/16mm і шланги EK-Tube ZMT Matte Black 15,9/9,5 mm. Шланг довжиною 390 мм оснащений частиною роз’єму QDC, друга частина роз’єму встановлена на шлангу довжиною 190 мм.

Процес додавання водоблока до СВО EK Water Blocks EK-XLC Predator 360 показано у відеоролику, опублікованому виробником.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]