Google готує до випуску Android-планшет Pixel C класу преміум

Лінійка мобільних пристроїв Google Pixel, що включає в себе поки тільки хромбуки, найближчим часом поповниться планшетним комп’ютером Pixel C — про це пишуть наші колеги, посилаючись на надійне джерело інформації.

Pixel C за якістю виконання, матеріалів і дизайну буде відповідати Chromebook Pixel. Іншими словами, Pixel C виявиться планшетом класу преміум і коштувати буде явно дорожче «народних» пристроїв лінійки Nexus. В той же час працювати Pixel C буде під управлінням ОС Android, а не Chrome OS.

За попередніми даними, Google Pixel C (кодове ім’я пристрою — Ryu) оснащений дисплеєм діагоналлю 10,2 дюйма c щільністю пікселів 308 на дюйм і яскравість 500 кд/кв. м і 3 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4. Апаратною основою пристрої виступила однокристальна система Nvidia Tegra X1. Для зарядки і підключення периферії в пристрої передбачений роз’єм USB Type-C.

Як повідомляється, для Pixel C в якості аксесуарів будуть запропоновані дві клавіатури, з оздобленням алюмінієм і шкірою.

У продажу Pixel C з’явиться в листопаді, але прем’єрний показ пристрою може відбутися вже сьогодні, на спеціальному заході Google, під час якого будуть представлені смартфони Nexus 5X і 6P.

Джерело:
Інформаційні технології