HP розробила комп’ютер-рюкзак для віртуальної реальності

[sc:baner ]

Якщо швидкості сучасних комп’ютерів вистачає для обробки картинки у віртуальній реальності, то зі свободою переміщення гравців справи йдуть гірше — шоломи VR працюють від акумуляторів обмежена кількість часу, а комп’ютери працюють від розетки в тій же самій кімнаті.

Схоже, виробники знайшли вихід з такої ситуації: HP опублікували зображення комп’ютера-рюкзака для віртуальної реальності. Поки модель Omen X не анонсована офіційно — творці вивчають реакцію публіки і описують комп’ютер схематичним чином.


HP Omen X

Omen X отримає кілька комплектацій — з процесорами Intel Core i5 або i7, об’ємом ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті до 32 ГБ і дискретною відеокартою. Без повітряного охолодження (а значить, і вентиляторів за спиною), на жаль, не обійдеться. З інтерфейсів залишилося тільки найнеобхідніше — вихід HDMI, два USB 3.0, роз’єм для навушників і зарядного пристрою.

Акумулятори будуть розташовуватися на поясі власника такого ПК, Omen X зможе працювати від знімних акумуляторів протягом години. Причому під час зміни зношеної АКБ він зможе якийсь час пропрацювати від резервного акумулятора без необхідності вимикання. Сумарна вага комплекту для VR становитиме близько 4,5 кг.


У розробку комп’ютерів-рюкзаків раніше включилися MSI і ZOTAC

Вартість моделі і терміни виходу в роздріб поки не оголошені, однак достеменно відомо, що HP планує почати відвантаження Omen X розробникам вже в червні. Комп’ютери-рюкзаки поступово входять в моду — раніше про розробку аналогічних моделей заявили ZOTAC і MSI.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]