IDC: у Росії зросли продажі Mac при загальному падінні ринку ПК

[sc:baner ]

Аналітична компанія IDC розповіла про російському ринку персональних комп’ютерів в першому кварталі 2016 року, який продовжує зменшуватися. За останній квартал в Росію були здійснені поставки 824 тисяч портативних і настільних ПК. Це становить скорочення на 17,6% у штучному вираженні порівняно з аналогічним періодом минулого року.


Цікаво, що на тлі загального зниження продажів ПК постачання комп’ютерів Apple зросли на 38,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це дозволило їй увійти в п’ятірку найбільших вендорів ПК на російському ринку. Перше місце при цьому займає Lenovo з часткою у 23%, на другому — HP з 18,6%, на третьому — Acer з 9,1%, а потім йде ASUS з 7,8%.

Обсяг ринку десктопів склав 396 тисяч штук, скоротившись на 14,6%, У п’ятірку лідерів входять Lenovo, HP, iRu, DEPO Computers і DEXP. При цьому частка моноблоків серед десктопів зросла та становила 11,7%. Продаж ноутбуків впали на 20,1% порівняно з прошлмы роком до 428 тисяч штук. У Топ-5 входять Lenovo, HP, Acer, ASUS і Apple.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]