IFA 2015: LG представила сенсор SmartThinQ для розумного будинку

Компанія LG Electronics покаже на цьому тижні на виставці IFA 2015 в Берліні свіжі розробки для розумного будинку. Наприклад, сенсор SmartThinQ може бути встановлений на різну традиційну побутову техніку, дозволяючи їй підтримувати різні смарт-функції.


Сенсор SmartThinQ являє собою кругле пристрій. Його можна під’єднати до наявної побутової техніки в будинку, наприклад, до пральок чи холодильників для збору такої інформації, як вібрації і температура, щоб передавати ці дані в додаток SmartThinQ на смартфоні. Наприклад, установка сенсора на дверцятах звичайної пральної машини, дозволяє приладу повідомляти про завершення циклу прання.

Використання сенсора SmartThingQ на холодильнику дозволить йому відправляти повідомлення на підключений смартфон про закінчення терміну придатності різних продуктів. Сенсор також може стежити за тим, скільки разів відчиняються двері, навіть коли вас немає вдома. Підключення сенсора SmartThingQ до кондиціонера або іншої побутової техніки зробить можливим віддалене керування пристроями через додаток SmartThinQ.

Джерело:
Інформаційні технології