Kindle Oasis став самим тонким і легким рідером Amazon

[sc:baner ]

Як і очікувалося, компанія Amazon представила нову електронну книгу Kindle Oasis. За словами виробника, це сама тонка і легка модель Kindle за всю історію. Пристрій виконаний в «клиновидном» дизайні, за задумом це сприяє зручності захоплення.


Ще одна особливість рідера — спеціальний шкіряний чохол з акумулятором. Коли книга вставляється чохол, вбудована батарея починає заряджатися від акумулятора чохла. Така система забезпечить «місяці» автономної роботи.

Kindle Oasis оснащується 6-дюймовим сенсорним дисплеєм Paperwhite з щільністю 300 ppi і підтримкою 16 градацій сірого. Для читання в темний час доби і просто в умовах недостатньої освітленості, передбачена регульована фронтальна підсвічування з десятьма світлодіодами. Об’єм вбудованої пам’яті становить 4 ГБ. Без чохла вага моделі з Wi-Fi становить 131 грам, а розміри — 143 x 122 x 3,4-8,5 мм Чохол додає до ваги 107 грамів.

Kindle Oasis з підтримкою Wi-Fi з зарядним чохлом пропонується за 289,99 доларів, прийом попередніх замовлень вже почався, поставки очікуються 27 квітня 2016 року. Також є модель з підтримкою 3G.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]