Комп’ютерний корпус Aerocool CS-1101 розрахований на плати типорозміру ATX

[sc:baner ]

Асортимент Aerocool поповнив комп’ютерний корпус CS-1101, розрахований на плати типорозміру ATX, microATX та mini-ITX. Корпус виготовлений з жерсті товщиною 0,4 мм і цілком пофарбований в чорний колір.

У корпусі розмірами 195 x 410 x 411 мм є одне місце для установки накопичувача типорозміру 5,25 дюйма з виходом на передню панель, три місця для накопичувачів типорозміру 3,5 дюйма і одне місце для накопичувачів типорозміру 2,5 дюйма.

Кількість отворів на задній стінці для карт розширення — сім. Корпус вміщує карти довжиною до 350 мм, а якщо на передній стінці не встановлювати вентилятор, то допустима довжина збільшується до 375 мм Максимальна висота процесорного охолоджувача дорівнює 150 мм.

Корпус поставляється з одним 80-міліметровим вентилятором на задній стінці. На передній стінці є місце для встановлення 120-міліметрового вентилятора. В описі на сайті виробника сказано, що на бічній стінці можна закріпити ще один 120-мм або 140-міліметровий вентилятор, хоча на ілюстрації видно, що бокових вентиляторів може бути і два.

У верхній частині передньої стінки знаходиться панель введення-виводу з роз’ємом USB 3.0, двома роз’ємами USB 2.0, роз’ємами для навушників і мікрофону, кнопками харчування і скидання.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]