Lenovo готує незвичайний мобільний ПК в стилі моделі Yoga 3 Pro, але з ОС Android

[sc:baner ]

В кінці 2014 року компанія Lenovo представила досить незвичайний ноутбук Yoga 3 Pro, який виділявся у першу чергу оригінальною конструкцією і дизайном шарнірів, а також дуже тонким корпусом.

Рік потому його замінила модель Yoga 900 з подібною конструкцією, але іншою платформою. Обидва пристрої використовували 13-дюймові екрани високого дозволу. Судячи з усього, найближчим часом Lenovo випустить схожий мобільний ПК менших габаритів.

Зараз згадки про нього можна зустріти відразу у декількох джерел. Пристрій ховається під каталожним номером YB1-X90L і YB1-X90F. Це буде ноутбук з 10-дюймовим екраном роздільною здатністю 1920 х 1200 пікселів і процесором Intel Atom x5-Z8500. Він також отримає 2 ГБ або 4 ГБ оперативної пам’яті, 32 ГБ флеш-пам’яті і камери роздільною здатністю 8 і 2 Мп, причому на зовнішній стороні кришки ніякої камери не видно.

Але найцікавіше те, що працювати новинка буде під управлінням Android 5.1. У результаті вкрай складно зрозуміти, що це за пристрій. Наявність на фото шарнірів явно вказує на те, що це не планшет. Конструкція цих шарнірів така, що не передбачає відділення планшетній частини від клавіатурної. Принаймні, в існуючих моделей.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]