Мікроконтролер Freescale Kinetis KW41Z підтримує одночасну роботу IEEE 802.15.4 Thread і Bluetooth Smart/BLE

Компанія Freescale Semiconductor представила за її словами перший в галузі мікроконтроллер для інтернету речей, що підтримує одночасну роботу бездротових підключень IEEE 802.15.4 Thread і Bluetooth Smart/BLE, а також додатків, пов’язаних із цими з’єднаннями.

Основою Kinetis KW41Z служить ядро ARM Cortex-M0 +. До достоїнств Kinetis KW41Z відноситься наявність до 128 КБ оперативної пам’яті і 512 КБ флеш-пам’яті, що дозволяє співіснувати стекам декількох мережевих протоколів. Вбудована симметрирующая ланцюг дозволяє зменшити число зовнішніх компонентів.

Як стверджується, Kinetis KW41Z допоможе перетворити широкий спектр домашніх приладів, включаючи обігрівачі, охоронні засоби і замки, розумні компоненти інтернету речей. Підтримка бездротового підключення й можливість виконувати програми дозволяє легко організувати управління такими компонентами з використанням смартфона або планшета BLE, а також об’єднувати пристрою в мережу.

Для показу, на листопадовому заході ARM TechCon 2015 компанія Freescale приготувала кілька прикладів застосування Kinetis KW40Z MCU, включаючи монітор пульсу і робота з управлінням по BLE.

Перші зразки Kinetis KW41Z стануть доступні в другому кварталі 2016 року.

Джерело:
Інформаційні технології