Міні-ПК Zotac PI221 і PI220 отримали роз’єм Fast Ethernet і різні охолоджуючі елементи

[sc:baner ]

Компанія Zotac представила два міні-ПК у форматі «стіків» на базі платформи Intel Cherry Trail, які отримали індекси PI221 і PI220. Хоча «стики» з цією платформою зазвичай схожі за характеристиками як дві краплі води, Zotac все ж змогла виділитися, головним чином за рахунок можливостей підключення.

Так, у подібних пристроїв рідко зустрічається порт Fast Ethernet, але Zotac його передбачила. Бездротовий адаптер Wi-Fi 802.11 ac отримав повнорозмірну знімну зовнішню антену, що володіє кращою чутливістю в порівнянні з розведеними на платі аналогами. Підтримується Bluetooth 4.0, крім порту USB 3.0 є використовуваний для живлення microUSB, картовод SDXC і відеовихід HDMI. Відмінності між моделями зводяться до охолодження: міні-ПК Zotac PI220 отримав вентилятор, Zotac PI221 задовольняється пасивним охолодженням.

Основою новинок стала чотириядерна SoC Intel Atom x5-Z8300, що сполучається з оперативної пам’яті DDR3L-RS1600 об’ємом 2 ГБ і накопичувачем eMMC ємністю 32 ГБ. Міні-ПК Zotac PI221 і PI220 отримали адаптер живлення вихідною потужністю 15 Вт.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]