Менеджер паролів LastPass продався за 125 мільйонів доларів

Команда сервісу управління паролями LastPass оголосила про приєднання до компанії LogMeIn. Популярний менеджер паролів проданий в цілому за 125 мільйонів доларів.


Компанія LogMeIn займається наданням послуг SaaS (software as a service — програмне забезпечення як послуга), а також хмарних сервісів для спільної роботи та віддаленого керування пристроями.

Як обіцяють творці LastPass, вони продовжать працювати над сервісом до радості користувачів як безкоштовних, так і платних і корпоративних акаунтів. З допомогою LogMeIn розробники навіть очікують великих і прискорених поліпшень в сервісі. Зі свого боку LogMeIn збирається об’єднати LastPass з сервісом командного управління паролями Meldium, який був придбаний в 2014 році. За словами LogMeIn найближчим часом сервіси продовжать підтримуватися, але в майбутньому компанія планує об’єднати їх в єдине рішення.

Нагадаємо, LastPass був запущений в 2008 році. Він доступний у вигляді плагіна для багатьох сучасних браузерів, веб-версії, Mac-додатків і мобільних додатків.

Джерело:
Інформаційні технології