Microsoft додав недорогу опцію Surface Book з графікою NVIDIA

Компанія Microsoft зробила доступною ще одну опцію для свого нового гібридного планшета Surface Book. Серед варіантів конфігурації з’явилася одна умовно недорога можливість поліпшити графіку пристрою — залишивши колишнім об’єм накопичувача.


Базова модель передбачає процесор Intel Core i5 і 8 ГБ оперативної пам’яті, а також накопичувач на 128 ГБ. У неї можна додати дискретну графіку NVIDIA, збільшивши ціну з $1499 до $1699. Це на $200 дешевше доступною раніше самої дешевої конфігурації Surface Book з дискретною графікою.

Нагадаємо, пристрій отримав 13,5-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 3000 x 2000 пікселів і щільністю 267 ppi. Дисплей захищений склом Corning Gorilla Glass 4 і підтримує введення стилусом Surface Pen. Дисплей кріпиться до клавіатурного модулю незвичайним шарніром. Варто відзначити, що основна начинка розташована у модулі з дисплеєм та клавіатурою можна відстебнути. При цьому виробник позиціонує пристрій саме як ноутбук.

Найдорожча версія передбачає процесор Intel Core i7, до 16 ГБ оперативної пам’яті і 1 ТБ твердотільний накопичувач. Така комплектація обійдеться в $3199 (в США).

Джерело:
Інформаційні технології