Мобільний комп’ютер «2-в-1» Fujitsu Stylistic Q736 оснащений дактилоскопічним датчиком і сканером малюнка вен долоні

[sc:baner ]

Самим захищеним комп’ютером категорії «2-в-1» називає компанія Fujitsu планшет Fujitsu Stylistic Q736, який оснащений дактилоскопічним датчиком і сканером малюнка вен долоні. До достоїнств сканера малюнка вен, в якому використовується технологія Fujitsu PalmSecure, виробник відносить більш високу точність та швидкість роботи, велику простоту у використанні і гігієнічність в порівнянні з іншими біометричними сканерами.

Крім біометричних даних, захищених аутентифікації можна використовувати технологію SmartCard і безконтактні карти SmartCard з функцією NFC (near-field communication). Крім того, Stylistic Q736 оснащений накопичувачем з шифруванням і модулем Intel TPM1, який створює в системі захищене сховище для ключів безпеки і паролів, запобігаючи несанкціонований доступ до конфіденційних даних. Це робить Stylistic Q736 добре підходить для випадків, коли необхідно гарантувати як захищений доступ до самого планшета, так і безпеку даних.

Планшет масою менше 1 кг оснащений дисплеєм типу IPS розміром 13,3 дюйма по діагоналі. Дозвіл екрану — 1920 х 1080 пікселів. Підключенням стикувальної станції з клавіатурою пристрій трансформується в ноутбук. Конфігурація системи включає сучасний процесор Intel аж до Intel Core i7 vPro шостого покоління, що працює під управлінням Microsoft Windows 10 Professional. В оснащенні можна виділити наявність цифрового пера для рукописного введення, підтримку 4G/LTE і GPS, а також технологію Intel Pro Wireless Display для бездротового підключення до зовнішнього монітору.

Без підзарядки комп’ютер працює близько 9,5 год, а з опціональною додатковою батареєю — до 15 год. Він повинен з’явитися у продажу в березні. Ціна залежить від регіону і конфігурації системи.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]