На Computex 2016 помічений ноутбук Clevo на базі CPU Intel Apollo Lake

[sc:baner ]

Незважаючи на те, що випуск бюджетних процесорів Intel нового покоління, що входять в лінійку Apollo Lake, ще тільки очікується, компанія Clevo представила на виставці Computex 2016 прототип компактного ноутбука якраз на базі одного з CPU перспективною серії.

Пояснювальна табличка до пристрою W517PU лише свідчила про те, що в ньому використовує процесор нового покоління», але представник компанії пояснив, що мова саме про одну із моделей Apollo Lake. У виробі, швидше за все, використовується інженерний зразок чотирьохядерного процесора з частотою 1,1 ГГц, 224 КБ кеш-пам’яті першого рівня і 2 МБ кеш-пам’яті другого рівня.

Що до самого Clevo W517PU, то це, судячи по характеристиках, або Wintel-альтернатива хромбукам, або якийсь варіант учнівського комп’ютера. У конфігурацію пристрою входить екран діагоналлю 11,6 дюйма роздільною здатністю 1366 х 768 пікселів, 8 ГБ оперативної пам’яті, модуль eMMC об’ємом 32 або 64 ГБ, web-камера роздільною здатністю 1 Мп, адаптер Wi-Fi 802.11 n. Маса пристрою, за даними джерела, не перевищує 1 кг.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]