Нова Apple TV і iPad Pro з’являться в магазинах в листопаді

Профільний ресурс 9to5mac повідомив, що нова Apple TV і планшет iPad Pro з’явиться у фірмових роздрібних магазинах Apple Store в перший тиждень листопада. При цьому онлайн-магазин Apple почне приймати замовлення на ці новинки в кінці жовтня. 9to5mac посилається у своєму повідомленні на свої достовірні джерела.

На момент анонсу Apple TV компанія заявляла, що гаджет буде доступний в жовтні майже у вісімдесяти країнах. У випадку з iPad Pro відразу говорилося про листопад.

Нагадаємо, новий планшет отримав дисплей діагоналлю 12,9 дюйма. Дозвіл складає 2732х2048, всього 5,6 мільйонів пікселів. Приблизно як в MacBook Pro з Retina-дисплеєм. Окремою родзинкою став стилус — Apple Pencil. Датчики, чутливі до тиску і нахилу, розпізнають зусилля і положення руки.

Нове покоління Apple TV володіє підтримкою голосового помічника Siri і магазину додатків App Store. Для свіжої Apple TV створили операційну систему tvOS, яка стане доступна в бета-версії для розробників додатків сьогодні. Апаратною основою став процесор A8 з 64-бітною архітектурою.

Джерело:
Інформаційні технології