Нова модель ноутбука Razer Blade мало відрізняється від минулорічної, але коштує трохи менше

[sc:baner ]

Компанія Razer представила черговий ігровий ноутбук. Пристрій знову називається просто Blade, так що при виборі потрібно не заплутатися в моделях.

Насправді відмінностей від минулорічної мобільного ПК не дуже багато. Тут аналогічний 14-дюймовий екран IGZO, так і корпус використовується старий, так що габарити не змінилися — 345 х 235 х 17,9 мм при масі 1,93 кг Ігрова продуктивність також буде практично ідентична з-за встановленою відеокарти GeForce GTX 970M з 6 ГБ пам’яті.

А ось CPU інший — Intel Core i7-6700HQ. Також тепер відсутня модифікація з 8 ГБ оперативної пам’яті. Всі версії нового ноутбука оснащені 16 ГБ ПАМ’ЯТІ. Для зберігання даних використовується SSD об’ємом 256 або 512 ГБ.

В іншому конфігурацію входять адаптери бездротових інтерфейсів порти USB 3.0 (x3), Thunderbolt 3, HDMI 1.4 b, Gigabit Ethernet і камера з роздільною здатністю 2 Мп. Напевно, найважливішим нововведенням є ціна. В залежності від об’єму накопичувача за новинку просять $2000 або $2200, що дещо менше, ніж коштували торішні моделі в схожих комплектаціях.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]