Новий планшет Samsung Galaxy Tab A 7.0 може похвалитися оновленою програмною платформою Kids Mode

[sc:baner ]

Без зайвого шуму планшет Samsung Galaxy Tab A 7.0 нового покоління з’явився на німецькому сайті виробника. Поки саме молодша модель з семидюймовим екраном. Коли з’являться інші, невідомо.

Отже, на відміну від смартфонів Galaxy A нового покоління, планшети ніякого флагманського дизайну не отримали. Представлений апарат повністю пластиковий, ніякого зайвого скла і металу немає. Параметри цілком звичні для цього сегмента.

Тут встановлений дисплей з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів, якась чотириядерна платформа з частотою 1,3 ГГц і 1,5 ГБ оперативної пам’яті. Деякі джерела стверджують, що серцем служить SoC Exynos 3475, хоча Samsung може використовувати декілька платформ для різних ринків.

Крім цього, в конфігурацію планшета входить 8 ГБ флеш-пам’яті з можливістю використовувати карти microSD, пара камер роздільною здатністю 5 і 2 Мп, а також акумулятор ємністю 4000 мА•год В якості ОС використовується Android 5.1 з фірмовою оболонкою. Окремої уваги заслуговує нова функція Kids Mode 4.0. Це оновлене бачення компанією Samsung програмних можливостей, орієнтованих на дітей. Тут і новий інтерфейс і нові програми для навчання, але подробиць поки що немає. Розміри новинки дорівнюють 186,9 х 108,8 х 8,7 мм при масі 283 р. Вартість нового планшета складає близько $190, але в США, мабуть, пристрій буде трохи дешевше.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]