Ноутбук Dell XPS 15 може пропрацювати автономно до 17 годин

Як повідомляє джерело, Dell нарешті представила новий ноутбук XPS 15, який показали ще на Computex 2015. На сайті компанії згадки про апарат поки що ще немає.

Отже, новинка виконана в стилі моделі XPS 13 нинішнього покоління, тобто виділяється дуже тонкими для даного сегмента рамками навколо дисплея. Це не тільки позитивним чином (на думку багатьох) позначається на зовнішньому вигляді пристрою, але і дозволяє зменшити габарити ноутбука. Зокрема, Dell стверджує, що це самий компактний 15-дюймовий мобільний ПК на ринку. На жаль, джерело призводить тільки масу апарату — 1,7 кг

Новинка заснована на новітніх процесорів Intel Core i7 шостого покоління. Залежно від модифікації, ноутбук оснащується екраном Full HD або 4K. Максимальний об’єм оперативної пам’яті досягає 16 ГБ для зберігання даних можуть бути використані HDD або SSD об’ємом до 1 ТБ. У максимальній конфігурації також передбачена відеокарта GeForce GTX 960M з 2 ГБ пам’яті.

Автономність може досягати значних 17 годин, але це за умови версії з екраном Full HD та АКБ ємністю 84 Вт•ч. Але навіть при наявності меншої акумулятора новинка здатна працювати автономно до 11 годин.

Також Dell вирішила оновити модель XPS 13. Не зачіпаючи конструкцію і дисплей, виробник оснастив новинку новими процесорами, збільшив до 16 ГБ максимальний обсяг ОЗУ, а також наділив топові модифікації дискретними відеокартами GeForce GTX 960M.

Оновлений XPS 13 доступний для покупки за ціною від $800, тоді як за базову версію XPS 15 просять $1000, а за модель з екраном 4K доведеться віддати вже $1600.

Джерело:
Інформаційні технології