NXP Semiconductors QorIQ LS1012A — крихітний мережевий процесор з ядром Cortex-A53, який дозволить створити нові класи пристроїв

[sc:baner ]

Компанія NXP Semiconductors анонсувала мережевий процесор QorIQ LS1012A. Новинка за заявою компанії призначена для створення абсолютно нових класів продуктів, що поєднують живлення від акумуляторів з високошвидкісними інтерфейсами передачі даних.

QorIQ LS1012A підходить для шлюзів Інтернету речей, портативних мультимедійних платформ, високопродуктивних портативних сховищ даних і так далі. Також QorIQ LS1012A є першим мережевим процесором, габарити якого дозволяють інтегрувати його безпосередньо на друкарську плату звичайних жорстких дисків, що дозволяє створити мережеві накопичувачі (Ethernet Drive) без необхідності використовувати окремі апаратні рішення.

У конфігурацію процесора входить ядро Cortex-A53 і прискорювач шифрування даних з пропускною здатністю 2 Гбіт/с. Також у конфігурацію входять різні інтерфейси (2.5 Gigabit Ethernet, PCIe, SATA 6 Гбіт/с і USB 3.0). При цьому енергоспоживання процесора не перевищує 1 Вт, а розміри мікросхеми рівні 9,6 х 9,6 мм. NXP заявляє, що її новинка є єдиним доступним на ринку процесором з таким набором характеристик.

Для клієнтів QorIQ LS1012A буде доступний починаючи з квітня.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]