Обидві бічні стінки комп’ютерного корпусу Phanteks Evolv ATX Tempered Glass Edition — скляні

[sc:baner ]

Компанія Phanteks представила спеціальну версію торішнього корпусу Evolv ATX. Новинка, що отримала довгу назву Phanteks Evolv ATX Tempered Glass Edition, відрізняється від стандартної версії тим, що обидва її бічні панелі практично повністю виготовлені зі скла.

Ще одне нововведення полягає у використанні RGB світлодіодів в підсвічуванні окантовки кнопки включення і смужки на фронтальній панелі. Очевидно, цю можливість Evolv ATX Tempered Glass Edition успадкував у раніше поданих корпусів Phanteks Eclipse P400 і P400S.

В іншому новинка не відрізняється від звичайного Evolv ATX: її панелі так само виготовлені з товстого алюмінію, гарантується сумісність з системними платами типорозміру E-ATX, процесорними охолоджувачами висотою до 194 мм, відеокартами довжиною до 42 см і блоками живлення довжиною до 31,8 див. За замовчуванням Phanteks Evolv ATX Tempered Glass Edition оснащується трьома вентиляторами діаметром 140 мм: двома на фронтальній панелі і одним на тильній.

Для новинки передбачено три колірних виконання: сіре, чорне і сріблясте. В Європі Phanteks Evolv ATX Tempered Glass Edition призначена ціна 190 євро.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]