Pentax представила недорогу погодоустойчивую дзеркалку K-70

Компанія Ricoh Imaging анонсувала нову дзеркальну камеру початкового рівня — K-70. Модель позиціонується як підходить для зйомки на відкритому повітрі і для любителів активного способу життя. Вона укладена в захищений від пилу, вологи, а також впливу несприятливих погодних умов корпус. Наприклад, камера здатна витримати мороз до -10°.


Pentax K-70 оснащується 24,24-мегапіксельним CMOS-сенсором формату APS-C, процесором PRIME MII, системою автофокусу SAFOX X, включає 11 датчиків, у тому числі 9 хрестоподібних в центрі, підтримується світлочутливість до ISO 102400. В режимі Live View використовується гібридна система автофокусування, що поєднує контрастну та фазову системи. Підтримується відеозйомка з роздільною здатністю Full HD.

Виробник відзначає механізм Shake Reduction, що компенсує тремтіння камери, а також технологію Pixel Shift Resolution. Остання дозволяє захоплювати 4 кадри однієї і тієї ж сцени, кожен раз зрушуючи сенсор на 1 піксель, а потім об’єднувати зображення в одне надвисокої роздільної здатності для забезпечення реалістичної передачі кольору і високої деталізації.

Камера отримала видошукач на основі суцільнолитий скляній пентапризма з 100% покриттям кадру і поворотний дисплей діагоналлю 3 дюйми. Підтримується бездротове підключення по Wi-Fi. Розміри складають 125,5 х 93 х 74 мм, а вага — 688 грамів.

Камера Pentax K-70 надійде в продаж у липні 2016 року за ціною $649,95 (в США) без об’єктива в комплекті.

Джерело: