Почалися продажі електромоторів для помп EK Water Blocks EK-D5 PWM G2

[sc:baner ]

Компанія EK Water Blocks оголосила про початок продажів електромоторів для помпи EK-D5 PWM G2, що представляють собою розвиток моделі Xylem D5, випущеної в серпні 2013 року. Крім того, представлена здвоєна помпа EK-XTOP Revo Dual D5.

Серед удосконалень, реалізованих у EK-D5 PWM G2, виробник виділяє ланцюг управління ШІМ, ідентичну використовуваним в насосах типу DDC. Нова схема дозволила отримати близьку до лінійної залежність швидкості обертання ротора від коефіцієнта заповнення в діапазоні від 10 до 100%.

Що стосується здвоєною помпи EK-XTOP Revo Dual D5, вона раніше була доступна в зборі з двома моторами, а зараз продається як самостійний виріб. Циліндрична форма корпусу з антивібраційними вставками забезпечує установку під будь-яким кутом. Вставки перешкоджають передачі вібрації на шасі, знижуючи рівень шуму. Корпус виготовлений з матеріалу POM Acetal, хомути — з пластика ABS, затяжні гайки — з алюмінію. Кріплення розраховане на установку помпи у місці, відведеному для вентилятори типорозміру 120 або 140 мм На нижній ілюстрації показана помпа EK-XTOP Revo Dual D5 з двома моторами і кріпленнями.

Ціна EK-D5 PWM G2 — 70,69 євро, EK-XTOP Revo Dual D5 — 86,95 євро.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]