Погода у грі The Division буде сильно впливати на ігровий процес


Розробники проекту вирішили порадувати геймерів свіжими новинами, а ми в свою чергу передаємо їх Вам, дорогі читачі Last-Gamer.com.
Різноманітні погодні умови в новій грі будуть сильно впливати на весь ігровий процес.
У багатьох іграх, несподівана зміна погоди – це тільки «косметика», на ігровий процес вона не впливає. Але в новій грі погода буде сильно впливати. Наприклад, шторм погіршує видимість, це може допомогти Вам, а може допомогти противнику. Місії вдень будуть своєму іншого характеру, ніж вночі.
Всі персонажі будуть використовувати спеціальні захисні маски, які допоможуть зберігати тепло. Дикі тварини в мороз також будуть себе по-іншому вести, будуть більш агресивними і небезпечними.
Новий проект буде переносити нас в США, центр міста Нью-Йорка заражений вірусом, який знищив майже все живе населення планети, люди намагаються вижити.
Вихід The Division вже кілька разів переносили. Вихід вражаючого ігрового проекту вже запланований на міжнародний жіночий день наступного 2016 року. Нова довгоочікувана гра буде доступна для всіх приставок, а також персональних ігрових комп’ютерів, але перед цим буде проводитися активне тестування Xbox One.
Інформаційні технології