Представлені камери Canon PowerShot G5 X і PowerShot G9 X

Одночасно з камерою Canon EOS M10 і об’єктивом Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM сьогодні були представлені компактні камери Canon PowerShot G5 X і PowerShot G9 X.

Особливістю моделі PowerShot G5 X, яку відзначає виробник, є вбудований електронний видошукач на базі панелі типу OLED з роздільною здатністю 2,36 млн пікселів, а в описі моделі PowerShot G9 X упор зроблений на особливо маленькі габарити і масу (98×58×31 мм і 209 г відповідно). Обидві камери побудовані на основі датчика зображення формату 1 дюйм і дозволом 20 Мп і процесора Digic 6. За словами Canon, вони адресовані «просунутим фотолюбителям, які шукають портативну компактну камеру з підтримкою Wi-Fi і NFC».

Камери дозволяють знімати відео з роздільною здатністю 1080p і кадрової частотою до 60 к/с. Цікавою спільною рисою камер Canon PowerShot G5 X і PowerShot G9 X є наявність режимів для зйомки зоряного неба. Крім того, серед загальних особливостей можна виділити вбудований нейтральний фільтр.

Камера PowerShot G5 X оснащена стабілізованим об’єктивом з ЕФР 24-100 мм і максимальною діафрагмою F/1,8-F/2,8. Її тридюймовий сенсорний дисплей роздільною здатністю 1,04 млн. точок закріплений так, що користувач може змінювати кут нахилу. Оснащення PowerShot G5 X також включає спалах і гарячий черевик, в який можна встановити спалах серії Canon Speedlite EX або іншу сумісну приналежність для зйомки.

Камера PowerShot G9 X отримала стабілізований об’єктив з ЕФР 28-84 мм і максимальною діафрагмою F/2,0-F/4,9. Оснащення PowerShot G9 X включає тридюймовий сенсорний дисплей. Крім того, для керування камерою можна використовувати кільце на об’єктиві. Камера підтримує серійну зйомку зі швидкістю до 6 к/с.

Продажу PowerShot G5 X і PowerShot G9 X почнуться в листопаді за ціною $800 до $530 відповідно.

Джерело:
Інформаційні технології