Процесор AMD Hierofalcon з вісьмома ядрами Cortex-A57 порівняли з безліччю конкурентів

Вперше про процесорах AMD Hierofalcon ми дізналися в 2013 році. Тоді дорожня карта компанії вказувала на випуск даних рішень у 2014 році. Цього не сталося. Як не відбулося і в першому півріччі поточного року, всупереч чергової порції чуток.

Нагадаємо, CPU Hierofalcon будуть призначені для сегмента вбудованих систем, обчислювальних центрів та ринку промислової електроніки. В їх конфігурацію будуть входити до восьми процесорних ядер Cortex-A57 з частотою до 2 ГГц.

Згідно з новими даними процесори отримають 4 МБ кеш-пам’яті другого рівня (по 1 МБ на модуль з двох ядер) і загальний кеш третього рівня в розмірі 8 МБ. Крім цього, джерело поділився результатами тестування інженерного зразка CPU Hierofalcon. Причому, порівнювали процесор з найрізноманітнішими конкурентами, починаючи з рішень сімейства AMD Kabini і закінчуючи процесором Intel Core i5-2400S.

Перший графік відображає продуктивність одного ядра.

Другий демонструє продуктивність всіх ядер.

На третьому відображається співвідношення продуктивності на ват.

На графіках результат процесора AMD Hierofalcon прийнятий за одиницю. Як можна бачити, новий CPU цілком може позмагатися з повноцінними настільними рішеннями, включаючи навіть шестиядерний Phenom. А по продуктивності одного ядра новинка і зовсім поступається лише конкурентам з табору Intel. Тут, звичайно, не зайвим буде відзначити, що набір тестів в цілому далекий від звичних пересічному користувачеві додатків.

Джерело:
Інформаційні технології