Проходження Assassins Creed Rogue — Ассасинс Крід Ізгой

Повне проходження Assassins Creed Rogue — Ассасинс Крід Ізгой, яке є найбільш похмурою главою в історії серії ігор про асасинів. Ваш герой перевтілиться з переконаного ассасина в жорстокого мисливця за ними.

Сюжет перенесе вас в Північну Америку 18 століття, де молодий ассасин Шей Патрік Кормак піддається ідейних метаморфоз. Шей розчаровується в ордені асасинів після трагічної місії і більше не бажає перебувати у їх Братстві. Він оголошує власну війну, в якій стає одним з найбільш небезпечних ворогів для колишніх соратників.

По ходу проходження ви дізнаєтеся як виконати всі частини кампанії і всі завдання у цьому, як захопити всі бандитські кубла, як і де відновити всі будівлі, як повністю поліпшити корабель «Морріган», як полагодити всі комп’ютери в Абстерго Ентертейнмент, як отримати індіанську броню і броню тамплієра, де шукати всі фрагменти Анимуса, як захопити всі форти і поселення, як перемогти у всіх легендарних битвах, як загарпунити нарвала, як виконати всі завдання на індіанських курганах і в Крижаних печерах, а також багато іншого.

Проходження Assassins Creed Rogue
Гра починається в Північній Атлантиці в січні 1752 року. Першим завданням для Шея вбивство ассасина. Пересувайтеся по гілках дерев до потрібного вам людини й спробуйте вчинити вбивство в польоті, проте чоловік відвернеться і ви поговоріть з Ліамом О Брайяном.

Після почутого звуку пострілу дістаньтеся до де ла Верендри. Слідуйте за Ліамом. По дорозі ви знайдете перший скриня і синхронизируетесь в першій точці огляду. Поговоривши з капітаном Джосеф, розберіться з ним в рукопашній сутичці. Після того як вас перервуть вам видадуть зброю. Слідуйте за Ліамом, щоб звільнити контрабандистів. Расправьтесь з військовими в таборі і підніміться на борт корабля. Тут не нервуйте і просто вбити солдатів одним ударом зі спини.

Після невеликого ролика вставайте за штурвал корабля Морріган і пливіть у вказану точку. У грі з’явилися айсберги, які можна розстрілювати з гармат. Розберіться з кораблями британського флоту, щоб захистити «де ла Верендри». Після цього прологу «Ізгой» починає свої пригоди.


Інформаційні технології