Рідер PocketBook 630 сам налаштовує підсвічування

Компанія PocketBook оголосила про початок продажів нового E Ink рідера, що реагує на зміни умов освітлення — PocketBook 630. Рідер може сам плавно налаштовувати максимально комфортний для зору рівень підсвічування екрану. Це стало можливим завдяки вбудованому датчику, який реагує на зміни умов освітлення. За словами виробника, дана функція звична для смартфонів і планшетів, але ніколи раніше не була реалізована в E Ink рідерах.

Рідер PocketBook 630 отримав мультисенсорний екран E Ink Pearl з роздільною здатністю 1024×758 і 212 dpi. Він відтворює 16 популярних текстових і 4 типів графічних документів без попередньої конвертації. Колекція встановлених словників ABBYY Lingvo допоможе у вивченні мов і читанні іноземного тексту.

Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє спілкуватися і ділитися літературними уподобаннями в соціальних мережах за допомогою передвстановленого додатку ReadRate, а сервіси Dropbox і «Книги по email» спрощують передачу контенту на пристрій. За продуктивність відповідає процесор з тактовою частотою 1 ГГц. Електронна книга має габарити 15х11 см і вагою 155 грам, компактний рідер PocketBook 630. Власної пам’яті пристрою 4 ГБ, слот для карт пам’яті microSD дозволяє її розширити.

PocketBook 630 представлений у двох кольорах – сірому і темно-коричневому, і доступний у продажу з 02 березня 2015 за ціною 12 999 рублів.

Джерело:
Інформаційні технології