Рідер Onyx Boox Darwin 2 з дисплеєм підвищеної чіткості вийшов в Росії

[sc:baner ]

У Росії надійшла в продаж електронна книга Onyx Boox Darwin 2 від Onyx International. Як зазначає МакЦентр, ексклюзивний російський дистриб’ютор, модель першої в Росії отримала дисплей E Ink Carta Plus з роздільною здатністю 1072 х 1448 пікселів і щільністю 300 dpi.

Рідер оснащений 6-дюймовим сенсорним дисплеєм і отримав підсвічування Moon Light з можливістю плавного регулювання. Пристрій працює під управлінням операційної системи Android 4.2 і підтримує установку додатків з Google Play. В пам’ять вже встановлені англо-російський і російсько-англійський словники, можна додавати словникові бази формат StarDict.

Апаратною основою став двоядерний процесор з тактовою частотою 1 ГГц, 512 МБ оперативної і 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті з можливістю використання карт пам’яті microSD об’ємом до 32 ГБ. Передбачена підтримка Wi-Fi. Акумулятор ємністю 1700 маг забезпечує до одного місяця читання без підзарядки.

Рідер Onyx Boox Darwin 2 досупен за рекомендованою роздрібною ціною 12 990 рублів. В комплекті передбачена смарт-обкладинка, переводить рідер в сплячий режим при закритті.