Розпочато прийом попередніх замовлень на об’єктив Meyer Optik Trioplan f2.8/100: ціна — 1399 євро, термін початку поставок — лютий

Компанія Meyer Optik, яка зібрала на випуск об’єктива Trioplan f2.8/100 майже 360 000 доларів при первісної мети 50 000, анонсувала роздрібні продажі новинки. На сайті виробника вже розпочато прийом замовлень від тих, хто з якихось причин не брав участь у зборі коштів і упустив свій шанс придбати об’єктив за більш доступною ціною (нагадаємо, лоти починалися з 600 доларів).

Ціна при попередньому замовленні дорівнює 1399 євро. Поставки об’єктивів Trioplan f2.8/100 виробник обіцяє почати в лютому.

Повнокадровий об’єктив з ручним фокусуванням побудований за тією ж класичної оптичній схемі з трьох елементів, що і його знаменитий попередник, випуск якого почався в 1916 році. В об’єктиві використовуються елементи виробництва Schott, встановлені в тубусі з алюмінієвого сплаву. Виробник відзначає плавний і безшумний хід кілець, що важливо для точного фокусування і з точки зору відсутності сторонніх шумів при відеозйомці.

Об’єктив буде доступний у варіантах для дзеркальних і беззеркальних камер Canon, Fuji X, Nikon, Micro Four Thirds і Sony E.

Джерела:
Інформаційні технології