Samsung Gear S2 Classic 3G вийшли в продаж

[sc:baner ]

Як і очікувалося, сьогодні смарт-годинник Samsung Gear S2 3G стали доступні в США в операторів AT&T, T-Mobile і Verizon. Вартість складає $250 при укладенні дворічного контракту і $400 без нього.


Нагадаємо, в лютому компанія Samsung оголосила, що смарт-годинник Samsung Gear S2 classic 3G стануть першим доступним пристроєм з віртуальною, програмної, eSIM. Спочатку Samsung Gear S2 були представлені перед вересневої виставки IFA 2015. Вони виглядають як класичні годинник, мають круглим дисплеєм і обертовим безелем. В якості програмної платформи виступає операційна система Tizen. Годинники представлені в двох варіантах дизайну — звичайні Gear S2 в сірому або сріблястому і Gear S2 classic з чорним покриттям і ремінцем з натуральної шкіри. Крім того, годинники представлені в двох варіантах з різними комунікаційними можливостями — з підтримкою 3G і без. До теперішнього моменту смарт-годинник пропонувалися у версії без 3G.

Технічні характеристики Samsung Gear S2 3G включають 1,2-дюймовий круглий Super AMOLED дисплей з роздільною здатністю 360×360 пікселів, двоядерний процесор з частотою 1 ГГц, 512 МБ RAM, 4 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.1, NFC, літій-іонний акумулятор на 300 маг. Крім того, заявлена захист від води й пилу за стандартом IP68.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]